Oferta dla wspólnot

OFERTA WSPÓŁPRACY dla Wspólnot Mieszkaniowych i Właścicieli Indywidualnych Nieruchomości

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Działdowie z siedzibą ul. Nidzicka 17, 13 – 200 Działdowo od 80 lat zajmuje się administrowaniem i zarządzaniem nieruchomościami wlasnymi i powierzonymi.

Obecnie posiada w eksploatacji 46 budynków o łącznej powierzchni użytkowej 106.160,11 m2. Ponadto zarządza Wspólnotą Mieszkaniową przy ul. Rydygiera 11 liczącą 35 lokali mieszkalnych.

Naszym atutem oprócz doświadczenia jest wykwalifikowana kadra posiadająca niezbędne umiejętności i kwalifikacje. Wszystkim klientom zapewniamy profesjonalną obsługę administracyjną, techniczną, księgową, finansową. Zapewniamy również skuteczną windykację należności i kompleksową obsługę prawną Wspólnoty. W swoich działaniach  kierujemy się zasadą ochrony interesów Właścicielinieruchomości oraz odpowiedzialnością za wykonywaną pracę. Staramy się maksymalnie odciążyć naszych klientów od uciążliwych, aczkolwiek niezbędnych formalności związanych z bieżącym zarządzaniem obiektem budowlanym spełniając jednocześnie standardy określone przez przepisy prawa. Na życzenie Wspólnoty Mieszkaniowej umieszczamy uzgodnione materiały na naszej stronie internetowej.

Stawki za świadczone przez Spółdzielnię usługi oraz koszty utrzymania nieruchomości wspólnej zostaną określone w trakcie dodatkowych negocjacji i uzgodnień z Zarządem Wspólnoty po uwzględnieniu oczekiwań Wspólnoty co do zakresu tych usług.

Realizujemy zarządzanie i administrowanie nieruchomością już od 0,45 zł/m2 !!!

Pierwszy miesiąc gratis !!!

W przypadku zainteresowania Państwa naszą ofertą, służymy dodatkowymi informacjami, na ewentualne pytania odpowiemy osobiście lub telefonicznie pod numerem 23 697 97 92.